Dyplomy

Lista polskich dyplomów |  Lista ukraińskich dyplomów |  Lista pucharów i trofeów

Lista polskich dyplomów

L.P.Posiadany dyplomNumerData
1.DYPLOM CZŁONKOWSKI PZK3318 
2.POLSKA NAFTA 19962071996
3.DYPLOM CZŁONKOWSKI PK UKF25621.06.1997
4.1000 LAT GDAŃSKA118 
5.POLSKA NAFTA 199720713/14.09.1997
6.POLSKA 20 województw246510.11.1997
7.POLISH LINEN AWARD21511.11.1997
8.40 JAMBOREE Październik 1997
9.NKP - 1997 7.12.1997
10.O PUCHAR RAFINERII GDAŃSKIEJ 1997
11.WORKED POLISH CITIES AWARD33.02.1998
12.W - 100 SP446.03.1998
13.GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE91Czerwiec 1998
14.WĄCHOCK72Czerwiec 1998
15.ŚWIĘTOKRZYSKIE-PA18Czerwiec 1998
16.WYKUS153Czerwiec 1998
17.STEGNA 19.06.1998
18.SP 75129.06.1998
19.DYMARKI ŚWIĘTOKRZYSKIE120Wrzesień 1998
20.POLSKA NAFTA 199820712/13.09.1998
21.WARSZAWA252622.04.1999
22.SNAHAC1427-30.05.1999
23.650 lat DĘBOWCA1631999
24.ENIGMA 25.07.1999
25.POLSKA NAFTA 19992051999
26.ŚWIATOWY DZIEŃ KRÓTKOFALOWCA 18.09.1999
27.LIGA OCHRONY PRZYRODY170-43UKF28.09.1999
28.GOLD AWARD393.10.1999
29.WARSZAWA 2000474.10.1999
30.DYPLOM CZŁONKOWSKI SPCC - PZK2601.11.1999
31.DYPLOM CZŁONKOWSKI SP AWARD CLUB4623.11.1999
32.AWARD WIGRYH-16316.04.2000
33.25 lat KLUBU OFICERÓW REZERWY2Maj 2000
34.80 lecie URODZIN KAROLA WOJTYŁY6318.05.2000
35.80-lecie POWROTU DZIAŁDOWA NA ZIEMIE POLSKIE, POWSTANIE HARCERSTWA NA ZIEMI DZIAŁDOWSKIEJ Czerwiec 2000
36.PIERWSZE GÓRSKIE ZAWODY BALONOWE6530.05-5.06.2000
37.CERTYFIKAT KRAJENKA 2000 2-3.06.2000212-3.06.2000
38.BONA-2000  11.06.2000
39.70 lat PZK i 75 lat Polskiego Krótkofalarstwa3023.06.2000
40.AWARD - BŁYSKAWICA275-SSB27.06.2000
41.AWARD - KOŁOBRZEG6628.06.2000
42.w 80 rocznicę BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 roku007/KF15.08.2000
43.GÓRA DYLEWSKA 312 m.n.p.m.270/R16.08.2000
44.ZIEMIA ŁOMŻYŃSKA10321.08.2000
45.WINOBRANIE 2000 - DNI ZIELONEJ GÓRY Wrzesień 2000
46.POLSKA NAFTA 200059Wrzesień 2000
47.JANTAR AWARD1885.09.2000
48.63 DNI063/20009.09.2000
491000 lat BISKUPSTWA W KOŁOBRZEGU4414.09.2000
50.OPERATING ACHIEVEMENT AWARD SPAZS16117.09.2000
51.ESPERANTO AWARD6920.09.2000
52.750 lat istnienia GLIWIC 1.10.2000
53.SP-OTC AWARD1878.10.2000
54.AWARD PROWINCE TUROSZÓW P(TA)11510.10.2000
55.CZWARTE SEMINARIUM EKOLOGICZNE 13.10.2000
56.DZIEŃ NAUCZYCIELA 2000 14.10.2000
57.DYPLOM BIESZCZADY13431.10.2000
58.POLSKIE ORŁY 1940 roku215.11.2000
59.PAMIECI OFIAR POLEGŁYCH w PIAŚNICY2024.11.2000
60.WROCŁAW 2000 MILLENIUM6730.11.2000
61.VISTULA RIVER AVARD98.12.2000
62.LIGHTHOUSES SP AWARD 3LH, 8LH, ALL LH849.12.2000
63.ZIEMIA CHEŁMIŃSKA59.12.2000
64.NKP 2000 10.12.2000
65.O PUCHAR RAFIERII GDAŃSKIEJ 12.12.2000
66.KSIĘSTWO GŁOGOWSKIE5828.12.2000
67.SNR-2001 1.01.2001
68.CERTYFIKAT MILENIJNY 31.01.2001
69.LIGHTHOUSES SP AWARD podwyższenie 8-LH84Kwiecień 2001
70.WORLD AMATEUR RADIO DAY 2001 18.04.2001
71.85 lat MIASTA DĄBROWY GÓRNICZEJ Maj 2001
72.UDZIAŁ w ZAWODACH WARSZAWSKICH101/20013.05.2001
73.WORKED COPERNICUS TOWN094/VHF24.05.2001
74.WORKED COPERNICUS TOWN238/HF24.05.2001
75.DZIEŃ DZIECKAKF26.05.2001
76.TATRY POLSKIE ZAKOPANE POLANDSP9IKN/am28.05.2001
77.BABIA GÓRA AWARD011/KF2.06.2001
78.BABIA GÓRA AWARD013/UKF2.06.2001
79.CQ AURUM CONTEST 2001 i 790 lecia ZŁOTORYI 19.05.2001
80.DNI MORZA 20015249 pktLipiec 2001
81.SP - POWIAT AWARD dyplom podstawowy426.07.2001
82.SP - POWIAT AWARD naklejka 3,5MHz SSB 6.07.2001
83.CQ-SP2316.07.2001
84.TURNIEJ O ZŁOTEGO ŻUBRA 2001III miejsce28.07.2001
85.ZAWODY SUDECKIE 4/5.08.2001
86.JÓZKOWA GÓRA049 UKF13.08.2001
87.DRUGIE SPOTKANIE KRÓTKOFALOWCÓWSP9IKN/AM26.08.2001
88.100 lat PANORAMY RACŁAWICKIEJ248Wrzesień 2001
89.DNI DĘBNA SNAODD Wrzesień 2001
90.DZIEŃ ENERGETYKA 2001III miejsce2.09.2001
91.ZŁOTO DLA WIELKOPOLSKI619.09.2001
92.WIELKOPOLSKA1119.09.2001
93ZAWODY ZIELONOGÓRSKIE 30.09.2001
94.OLSZYNKA GROCHOWSKA06 - UKF12.10.2001
95.OLSZYNKA GROCHOWSKA010 - KF12.10.2001
96.NKP 2001 16.12.2001
97.IV NOWOROCZNE SPOTKANIA KRÓTKOFALOWCÓW 31.12/1.01.2002
98.POLSKA3910.01.2002
99.INDEPENDENCE DAY2111.03.2002
100.KORESPONDENT MAGAZYNU KRÓTKOFALOWCÓW QTC 1.03.2002
101.650 YEARS OF ŁAŃCUT AWARD67/2002 675.04.2002
102.WARD 2002 18.04.2002
103.ZAWODY WARSZAWSKIE047/2002Maj 2002
104.99 lat OSP w JEZIORZANACH55.05.2002
105.BONA - 2002 9.06.2002
106.JAN PAWEŁ II w POLSCE 200260Sierpień 2002
107.XVIII o replikę lampy ŁUKASIEWICZA Sierpień 2002
108.VIII wizyta Papieża JANA PAWŁA II w POLSCE5610-20.08.2002
109.150 lat LITERATURY KASZUBSKIEJ224.09.2002
110.RATOWNICTWO GÓRNICZE 16.11.2002
111.75 LAT ekd wkd 1-31.12.2002
112.NKP - 2002 15.12.2002
113.O statuetkę SYRENKI WARSZAWSKIEJIII miejsce18.03.2003
114.WARD - 2003 18.04.2003
115.650 lat MIASTA OLSZTYNA650 pkt17.05.2003
116.DNI OSTROWCA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO60 pkt22-26.05.2003
117.BONA - 2003 8.06.2003
118.ŚWIĘTO MIASTA KALISZA14Czerwiec 2003
119.750 lat ŚREMU Czerwiec 2003
120.ENIGMA AWARD 14.07.2003
121.BRANIEWO 5.08.2003
122.ZLOT HONOROWYCH OBYWATELI FROMBORKA608-10.08.2003
123.SP - ABC 80 m.2930.10.2003
124.SP - ABC 40 m.3030.10.2003
125.HAM SPIEIT CONTEST 20033016.11.2003
126.NKP - 2003 14.12.2003
127.WARD 2004 18.04.2004
128.EUROPE DAY AWARDbez numeru9.05.2004
129.DNI MORZA 2004 26.06.2004
130.BŁYSKAWICAnr 0178.08.2004
131.60-lecie POWSTANIA WARSZAWSKIEGO VI miejsce bez numeru1.09.2004
132.50 lat MIASTA ŚWIDNIKAnr 194.10.2004
133.65 ROCZNICA BITWY NAD BZURĄnr 03615.10.2004
134.NKP 200420 miejsce12.12.2004
135.WARD 2005 10.04.2005
136.DYPLOM PRZYJACIELA DZIECKA 1.06.2005
137.ŚWIĘTO MIASTA KALISZA SN0KALnr 2611.06.2005
138.DNI MORZA 20051512/Gr II26.06.2005
139.75 LAT PZK SPOTKANIE NA PASMACH 26.02.2005
140.ZAMKI w POLSCE 21.05.2005
141.SPACER PO BYDGOSZCZYNr.:11518.03.2005
142.PK-UKF CZŁONEK ZAŁOŻYCIEL 16.06.2001
143.VICTORY DAY AWARDNr.:124415.08.2005
144.HAM SPIRIT CONTEST 2004
145.XIV ZAWODY SUDECKIE UKF 3 miejsce 2001
146.DZIEŃ WIOSNY 2006 LOK  2006
147.WARD 2007
148.MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WALKI Z RAKIEMNr.: 4/20073.02.2007

Lista ukraińskich dyplomów

L.P.Posiadany dyplomNumerData
1.JOHN PAUL II IN UKRAINE AWARD (UR4WG) 27.09.2001
2.VIZIT (UR5WMM)64Wrzesień 2001
3.75 lat LWOWSKIEGO KLUBU KRÓTKOFALOWCÓW (UR5WAN)323.01.202
4.100 lat ŚWIATOWEJ AWIACJI (UT7WZ) 25.01.2004
5.750 lat LWOWA 15 listopada 2006
6.80 lat LWOWSKIEGO KLUBU KRÓTKOFALOWCÓWNr 171/SP7 września 2006

   Lista pucharów i trofeów

L.P.Posiadany dyplomNagrodaData
1.I miejsce w ZAWODACH WARSZAWSKICHPUCHAR1998
2.ZŁOTE TROFEUM JAN PAWEŁ II 2002
3.III miejsce o STATUETKĘ SYRENKI WARSZAWSKIEJSTATUA2003
4.I miejsce w SP5 ZAWODY DOLNOŚLĄSKIE 2003 KFUPOMINEK11.05.2003
5.II miejsce ZAWODY SP-QRPUPOMINEK25.09.2004
6.III miejsce XIV ZAWODY SUDECKIE UKF 50MHzDYPLOM2001

Powrót na stronę główną